BUDAPEST FŐVÁROS XXI. Kerület - Csepel Önkormányzata
2010. június 4., péntek 13:44

CSEPELI INTÉZKEDÉSEK A DUNAI ÁRHULLÁM MIATT
A kérdésekre az ingyenesen hívható 06-80-630-600-os telefonon adnak választ

Tóth Mihály, Csepel polgármestere és Fodor Tímea pv. százados, a Polgári Védelem csepeli kirendeltség vezetője ma reggeli (június 4.-ei, pénteki) megbeszélésén áttekintette a dunai árhullám védekezési feladatait a folyó várható vízállásának ismeretében. A veszélyeztetett területen élő lakosságot a június 4-én kifüggesztésre kerülő árvízvédelmi felhívással, a gazdálkodó szerveket személyes megkereséssel tájékoztatják a kialakult helyzetről, valamint az élet- és vagyonvédelemmel kapcsolatos teendőikről.

Az érdekeltek és az érdeklődők a hétvégére való tekintettel a bejelentéseikkel, kérdéseikkel a Fővárosi Polgári Védelmi Igazgatósághoz fordulhatnak a 06-80-630-600 zöld számon.

Kétszáz forinttal segíti az árvízkárosultakat, aki hívást kezdeményez a 1749-es telefonszámra, vagy szöveges üzenetet küld ugyanoda. Kétszázötven forint adományt jelenthet a nemzeti segélyvonal 17-52-es számának tárcsázása!

A csepeli Önkormányzat segítsége az árvíz károsultjainak: A CSATOLT FÁJLBAN

1 csatolt dokumentum Csepeliek az árvízkárosultakért