Önkormányzati Minisztérium
2009. június 9., kedd 10:51

Még lehet jelentkezni a Hazajáró Hétvégére!
Boros, bio- és kézműves porták, pálinkafőzdék, tájházak és más vidéki szolgáltatók kínálják jelentős kedvezménnyel szolgáltatásaikat június 12-14. között a falusi turizmus hétvégéjén.

A Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium, a Magyar Turizmus Zrt és a Falusi Turizmus Országos Szövetsége együtt szervezik meg a Hazajáró Hétvégét, amelynek célja, hogy hagyományt teremtve bemutassa a több, mint háromezer kistelepülés kínálatát, a vidék természeti kincseit, jellegzetes ízeit, portékáit és kedvet adjon az országjáráshoz és a kisebb, nem feltétlenül országos hírű turisztikai központok, nevezetességek meglátogatásához.

Eddig több, mint 700-an jelentkeztek a felhívásra, amelyhez még mindig lehet csatlakozni.