SZERENCS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2009. június 16., kedd 17:23

ELTŰNT DIÁKLÁNYT KERES A RENDŐRSÉG
A Szerencsi Rendőrkapitányság közigazgatási hatósági eljárást folytat Újvári Bernadett bodrogkisfaludi lakos eltűnése ügyében. A 18 éves lány 2009. június 14-én délután 12 óra 30 perc és 13 óra  között ment el bodrogkisfaludi családi házukból kerékpárjával és azóta ismeretlen helyen tartózkodik, ez idáig nem adott életjelet magáról. A diáklány nem jelent meg hétfőn az egyik szerencsi középiskola szóbeli érettségi vizsgáján, tanulmányi eredménye pedig nem indokolja az eltűnését. A fényképen látható fiatal kb. 180 cmentiméter magas, közepes testalkatú, hosszú, vállon túl érő barna hullámos haja van, szeme színe barna, szemüveges. Eltűnésekor piros színű pólót, világoskék melegítő nadrágot és világos színű sportcipőt viselt. A kerékpárja citromsárga, női vázas, közepesen használt mountain bike. A rendőrség kéri, hogy aki bármilyen információval tud szolgálni Újvári Bernadett tartózkodási helyéről, vagy az eltűnés időpontját követően látta őt, az jelentkezzen a 47/563-340-es telefonszámon, az ingyenesen hívható 107-es, vagy 112-es segélyhívó számokon, illetve személyesen is elmondhatja információit bármelyik rendőrnek.

1 csatolt kép Ujvári Bernadett