IGAL VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2011. március 16., szerda 11:54

Informatikai infrastruktúra fejlesztése az Igali ÁMK általános iskolai intézményegységeiben
Igal Város Önkormányzata sikeres pályázatot nyújtott be a TIOP-1.1.1/09/1 „A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztésének támogatására” kiírt felhívásra „Igali ÁMK tanulói laptop program” címmel.
A projekt keretében beszerzésre került 148 db tanulói netbook, 10 db tanári laptop, a tanulói netbookokhoz azok töltésére és elzárására is alkalmas 8 db tároló, 10 db vezeték nélküli hálózati eszköz, 2 db router. A tanulói netbookokon és a tanári laptopokon digitális oktatási anyagok vannak telepítve, melyek az iskolában folyó kompetencia alapú oktatást segítik.
A projekt 100%-os vissza nem térítendő támogatásban részesült. A pályázat során 20.741.915,- Ft összeget nyertünk, az eszközök szállítója a székesfehérvári Albacomp RI Rendszerintegrációs Kft. volt.